Rolkowe wakacje w Warszawie z językiem angielskim

ROLKOWE WAKACJE W WARSZAWIE Z ANGIELSKIM HELEN DORON

Wakacje już bardzo blisko. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak zagospodarować swojemu dziecku czas – śpieszymy z pomocą. Już po raz drugi  Centrum Helen Doron na Mokotowie (ul. Melomanów 8) wraz z naszą Szkołą zaprasza na półkolonie rolkowe połączone z zajęciami języka angielskiego prowadzonego metodą Helen Doron (English Through Drama).

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. 

Podczas każdego dnia zajęć dzieciaki bawią się i wykonują zadania porozumiewając się w języku angielskim, aby ostatniego dnia wystawić przedstawienie dla rodziców (na każdym turnusie inna sztuka). Zajęcia rolkowe prowadzone przez naszą szkołę mają na celu zaznajomienie dzieci z jazdą na rolkach oraz rozwój ich umiejętności ze szczególnym uwzględnieniem techniki hamowania, skręcania i płynnej jazdy do przodu i do tyłu. Podczas każdego turnusu dzieci podczas zajęć rolkowych będą podzielone na grupy pod kątem umiejętności.

W razie deszczu mamy do dyspozycji salę gimnastyczną, więc zajęcia nie przepadają. Emocjonujące i kreatywne działania w anglojęzycznym środowisku zapewnią dzieciom licencjonowani nauczyciele Helen Doron.

Na koniec turnusu dzieci przygotowują przedstawienie w języku angielskim oraz zdają test na certyfikat rolkarza 😉

Gwarantujemy dużo zabawy, wakacyjną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia.

 

Miejsce: Melomanów 8

Termin: 

I turnus: 26- 30 czerwca 2017

II Turnus: 3-7 lipca 2017

III Turnus: 24-28 lipca 2017

IV Turnus: 31 lipca – 4 sierpnia 2017

Dodatkowy turnus:

V Turnus: 28 sierpnia – 1 września 2017

Cena: 870 zł
Zapisz się tutaj:

kliknij i wypełnij formularz zapisów

Print

 

Oferta dla każdego – zapraszamy z przyjaciółmi!!!