Sportowa Sekcja Rolkowa dla dzieci

ala-i-maja-na-podium-w-gdansku-rollschool-2016
Idea powstania sekcji
Coraz więcej naszych dotychczasowych uczniów jeździ już bardzo dobrze, startuje w zawodach, osiągając bardzo dobre rezultaty (regularne miejsca na podium). Jedne zajęcia w tygodniu to dla ambitnych dzieci zdecydowanie za mało!
Talenty trzeba rozwijać i my się tym zajmiemy :-)
Stąd też pomysł, żeby stworzyć sekcję, która będzie przygotowywać dzieciaki do startów w zawodach rolkowych, ale przede wszystkim efektownie jeździć na rolkach :-)
Sekcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-15 lat.

Zajęcia sekcji ruszyły 1 października 2016. Odbywają się 3 razy w tygodniu:
– środa 18.00 – 19.00 – na Skateparku Jutrzenka (od listopada na krytym skateparku na Stadionie Narodowym)
– sobota 10.00 – 11.00 – TOR STEGNY ul. Inspektowa 1 (od maja do września); hala sportowa w SP 340 ul. Lokajskiego, przy metrze Natolin (od października do kwietnia)
– niedziela 18.00 – 19.00 – TOR STEGNY ul. Inspektowa 1 (od maja do września); hala sportowa w ZS 2 ul. Gubinowska 28/30 w Wilanowie (od października do kwietnia)

oskar-i-kalina-z-medalami-gdansk-2016-rollschool
Czego uczymy w ramach SSR:
Podstawą dołączenia do sekcji jest umiejętność sprawnego poruszania się do przodu, skręcania i hamowania oraz opanowania podstaw jazdy do tyłu.
Na zajęciach uczymy się technicznie poprawnych skrętów, jazdy przeplatanką, skakania, obrotów, nagłego hamowania czy szybkich skrętów i startów.
Zajęcia obejmują zarówno trening ogólnorozwojowy z nastawieniem na poprawę motoryki startów i jazdy, jak i elementy freeskate’u, jazdy szybkiej oraz slalomu.

Będzie pot, będą upadki, ale będzie tez duży progres i na pewno łzy szczęścia po niejednych zawodach :-)

ala-z-pucharami-rollschool-park-praski-2016
Kto prowadzi zajęcia:
Zajęcia sekcji prowadzą instruktorzy: Michał Machowski, Jakub Szczurowski, Łukasz Błaszczyk. Zajęcia są prowadzone z podziałem na grupy pod kątem umiejętności – oceny i przydziału do grupy dokonują instruktorzy po sprawdzeniu umiejętności dziecka na pierwszych zajęciach.

Do sekcji można dołączyć po wcześniejszym skonsultowaniu się z instruktorami prowadzącymi sekcję.

Płatności za zajęcia:

  • Płatność za zajęcia wynosi 190 zł miesięcznie (obejmuje 3 dedykowane zajęcia w tygodniu) + wejścia open na inne zajęcia w celu treningu indywidualnego (odrobienia pracy domowej zadanej przez instruktora). Cena nie obejmuje wstępu na skatepark na stadionie.
  • płatności dokonujemy na konto z góry do 10 dnia każdego miesiąca lub gotówką na zajęciach
  • płatności odbywają się w cyklu miesięcznym, nie zależą od ilości treningów w miesiącu, ani obecności ćwiczącego na zajęciach
  • w przypadku dłuższej nieobecności lub kontuzji, zgłoszonej wcześniej instruktorowi prowadzącemu zajęcia, możliwa jest negocjacja płatności
  • zniżka dla rodzeństwa 10%

Zajęcia odbywają się do końca czerwca. W lipcu odbędzie się obóz sportowy.

Więcej informacji:

Michał Machowski
tel: 508276832
e-mail: michal@rollschool.pl

Jakub Szczurowski
tel: 726432555

Łukasz Błaszczyk
tel: 530034888

 

Sukcesy sekcji:

Sekcja rolkowa dzieci – wyniki z zawodów

podium-wesola-2016-rollschool