Zapisy

Zapisy na zajęcia grupowe

Zachęcamy do skorzystania z poniższego kalendarza w celu wybrania interesujących zajęć i zapisania się na nie poprzez formularz. Dzięki zarejestrowaniu się na stronie możesz na bieżąco oglądać swoje rezerwacje oraz historię zajęć. Na adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie o dopisaniu do grupy.

Na zajęcia indywidualne prosimy umawiać się telefonicznie z wybranym przez siebie instruktorem.

Opłaty za zajęcia przyjmowane są na miejscu przez instruktorów lub w przedpłacie, przelewem – wtedy prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wykonania przelewu.
Szczegóły w cenniku

NA ZAJĘCIACH PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI:

  • GOTÓWKĄ – WSZYSTKIE ZAJĘCIA
  • KARTĄ – ZAJĘCIA GRUPOWE NA SALACH

Od 1 marca 2017 HONORUJEMY KARTY FITPROFIT I GETPROFIT (karty uprawniają do rabatu na pojedyncze zajęcia indywidualne i/lub grupowe w wysokości 10%). Zniżki nie łączą się.

 

Kalendarz aktualnie prowadzonych zajęć znajdziesz poniżej

Przefiltruj zajęcia, aby w szybki sposób znaleźć grupę, po lokalizacji zajęć, poziomie grupy lub instruktorze prowadzącym zajęcia.

Opisy zajęć wraz z lokalizacją, poziomem grupy, ceną oraz instruktorem prowadzącym zajęcia pojawią się po najechaniu na daną godzinę.

 

Regulamin Karnetów Rollschool

Przed zapisaniem się na zajęcia możesz się zalogować bądź założyć konto.

Na zajęcia grupowe należy zapisać się poprzez powyższy formularz. Nie prowadzimy zapisów telefonicznych ani mailowych na zajęcia grupowe. Tylko osoby wpisane na zajęcia przez nasz system rezerwacji jesteśmy w stanie poinformować o ewentualnych zmianach. Polecamy także śledzić zakładkę aktualności, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkich zmianach.