Zapisy

Zapisy na zajęcia grupowe

Zachęcamy do skorzystania z poniższego kalendarza w celu wybrania interesujących zajęć i zapisania się na nie poprzez formularz. Dzięki zarejestrowaniu się na stronie możesz na bieżąco oglądać swoje rezerwacje oraz historię zajęć. Na adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie o dopisaniu do grupy.

Na zajęcia indywidualne prosimy umawiać się telefonicznie z wybranym przez siebie instruktorem.

Opłaty za zajęcia przyjmowane są na miejscu przez instruktorów lub w przedpłacie, przelewem – wtedy prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wykonania przelewu.
Szczegóły w cenniku

NA ZAJĘCIACH PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI:

  • GOTÓWKĄ – WSZYSTKIE ZAJĘCIA
  • KARTĄ – ZAJĘCIA GRUPOWE NA SALACH

Od 1 marca 2017 HONORUJEMY KARTY FITPROFIT I GETPROFIT (karty uprawniają do rabatu na pojedyncze zajęcia indywidualne i/lub grupowe w wysokości 10%). Zniżki nie łączą się.

 

 

ZAPISY NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM NA SALACH SZKOLNYCH 2017/2018 (Start zajęć od 2 października)  URSYNÓW/MOKOTÓW/WILANÓW. ZAJĘCIA DLA DZIECI, DOROSŁYCH ORAZ ZAJĘCIA RODZINNE

W nadchodzącym roku szkolnym prowadzimy zapisy na zajęcia w następujących szkołach:

Harmonogram zajęć dla dzieci i dorosłych  do pobrania kalendarz zajec na rok szkolny 2017-2018

Zapisy poprzez poniższy formularz:

 

>>>kliknij i zapisz się<<<

Możliwe jest także utworzenie grup w innych szkołach, jeśli zbierze się grupa min. 10 osób.

 

Kalendarz aktualnie prowadzonych zajęć znajdziesz poniżej

Przefiltruj zajęcia, aby w szybki sposób znaleźć grupę, po lokalizacji zajęć, poziomie grupy lub instruktorze prowadzącym zajęcia.

Opisy zajęć wraz z lokalizacją, poziomem grupy, ceną oraz instruktorem prowadzącym zajęcia pojawią się po najechaniu na daną godzinę.

W celu zapisania się na konkretne zajęcia należy dwukrotnie kliknąć lewym przyciskiem myszy na interesujący nas termin. Otworzy się wtedy formularz zapisów na konkretne zajęcia.

Regulamin Karnetów Rollschool

Przed zapisaniem się na zajęcia możesz się zalogować bądź założyć konto.

Na zajęcia grupowe należy zapisać się poprzez powyższy formularz. Nie prowadzimy zapisów telefonicznych ani mailowych na zajęcia grupowe. Tylko osoby wpisane na zajęcia przez nasz system rezerwacji jesteśmy w stanie poinformować o ewentualnych zmianach. Polecamy także śledzić zakładkę aktualności, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkich zmianach.