fbpx

Półkolonie rolkowe z językiem angielskim – wakacje 2021

PÓŁKOLONIE ROLKOWE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Wakacje  już coraz bliżej. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak zagospodarować swojemu dziecku czas w tym okresie – spieszymy z pomocą.   W tym roku będziemy współorganizować półkolonie rolkowe na Ursynowie razem ze szkołą nauki języka angielskiego Simon says.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat.  Bardzo bogaty program półkolonii przeplata zajęcia sportowe i językowe.

Zajęcia rolkowe prowadzone przez naszą szkołę mają na celu zaznajomienie dzieci z jazdą na rolkach oraz rozwój ich umiejętności ze szczególnym uwzględnieniem techniki hamowania, skręcania i płynnej jazdy do przodu i do tyłu. Podczas każdego turnusu dzieci podczas zajęć rolkowych będą podzielone na grupy pod kątem umiejętności. Poprzez gry i zabawy będą uczyć się języka angielskiego.

Gwarantujemy dużo zabawy, wakacyjną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia.

Terminy:

16.08-20.08.2021 r.
23.08-27.08.2021 r.

W programie zapewniamy:

  • 5 dni treningowych na każdym turnusie półkolonii, codziennie dwie godziny jazdy na rolkach.
  • Profesjonalną opieka naszych instruktorów podczas wszystkich treningów.
  • Treningi jazdy na rolkach prowadzone  w skateparku, w parku, na boisku, w wyznaczonym, bezpiecznym terenie. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych prowadzone będą inne zajęcia-programowanie, gry i zabawy, eksperymenty oraz zajęcia plastyczne.
  •  Każde dziecko musi posiadać własne rolki, kask i ochraniacze.
  • Codzienne warsztaty języka angielskiego w max 12 osobowych grupach. Nauka prowadzona jest poprzez konwersacje, zabawy i gry językowe. Zajęcia prowadzone będą przez lektorów szkoły językowej Simon says.
  • Ubezpieczenie NNW
  • Wyżywienie: obiad o godz. 13.00, podwieczorek ok 15.30, przekąski i woda.

Cena: 850 zł

Więcej informacji i zapisy u naszego partnera:

zapisy