Rolkowe wakacje w Warszawie z językiem angielskim 2018 na Ursynowie z Yolers

ROLKOWE WAKACJE W WARSZAWIE Z Językiem Angielskim z Brooklyn English School na Ursynowie

Wakacje już bardzo blisko. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak zagospodarować swojemu dziecku czas – śpieszymy z pomocą. W tym roku po raz pierwszy będziemy w wakacje współorganizowac półkolonie rolkowe także na Ursynowie razem z Brooklyn English School

PÓŁKOLONIE PRZEZNACZONE SĄ DLA DZIECI W WIEKU OD 5 DO 12 LAT.
Podczas każdego dnia zajęć dzieciaki bawią się i wykonują zadania porozumiewając się w języku angielskim, aby ostatniego dnia wystawić przedstawienie dla rodziców (na każdym turnusie inna sztuka). Zajęcia rolkowe prowadzone przez naszą szkołę mają na celu zaznajomienie dzieci z jazdą na rolkach oraz rozwój ich umiejętności ze szczególnym uwzględnieniem techniki hamowania, skręcania i płynnej jazdy do przodu i do tyłu. Podczas każdego turnusu dzieci podczas zajęć rolkowych będą podzielone na grupy pod kątem umiejętności.

Zajęcia odbywać się będą na Skateparku przy Bażantarni na Kabatach. W razie deszczu prowadzone będą zajęcia ogólnorozwojowe oraz zajęcia techniczne dotyczące budowy, serwisu i rodzajów rolek oraz techniki jazdy na rolakch

Gwarantujemy dużo zabawy, wakacyjną atmosferę oraz niezapomniane wrażenia.

Miejsce:

Yolers’ Rollers (półkolonie Ursynów) organizujemy półkolonie w 3 naszych placówkach: Dunikowskiego 10, Teligi 6, Zamiany 8, tu zaczynamy i kończymy dzień. Można wybrać dowolną lokalizację.

Terminy:
I turnus: 2-6 lipca 2018
II Turnus: 9-13 lipca 2018
III Turnus: 16-20 lipca 2018
IV Turnus: 6 sierpnia – 10 sierpnia 2018
V Turnus: 20 sierpnia – 24 sierpnia 2018
VI Turnus: 27 sierpnia – 31 sierpnia 2018

Tel w sprawie półkolonii (kwestie organizacyjne): 530 236 236

Cena: 850 zł

Oferta dla każdego – zapraszamy z przyjaciółmi!!!